KURUMSAL BİLGİLER

CengizBilisim Internet Hizmetleri 2007 yılında Hyper Teknoloji Teknoloji & Datacenter Hizmetleri Adı ile Istanbul Lokasyonlu veri merkezi oluşumuna başladı O zamanın şartları ile ileriye dönük çalışma anlayışı ile bu güne kadar müşterilerine üstün hizmetler vermeye devam etti.

2010 yılında CengizBilisim Internet Hizmetleri olarak Unvan değişikliği yaparak Uluslar arası Haberleşme ve bilgi toplama servisini oluşturdu, Bilişim, Hosting Hizmetleri Adı altında bir çok başarıya imza attı. www.cengizbilisim.net üzerinden hosting hizmetleri vermeye başladığımız zamandan bu güne geçen zamanda hizmetlerimizi ve hizmet anlayışımızı hep bir adım öteye taşıdık. Yurtdışı sunucularımızda forum ve kobilere hosting sağladığımız günlerden şimdi yurt dışında 3 lokasyondan yurt içinden ise Bursa Datacenter DGN Veri Merkezi lokasyonlarından gerek medya organlarına gerekse büyük ölçekli firmalara sunucu temininde bulunuyoruz. 2013 yılının ikinci yarısından sonra ise uzun süredir hizmet vermeyi bıraktığımız son kullanıcılara hosting, sanal sunucu ve dedicated sunucu teminine tekrar başlıyoruz.

Görsel ve yazılı medya temelli olan firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile vermiş olduğu hizmetlerin sayısınız gün geçtikçe arttıracaktır. Daha detaylı bilgi ve şirket hizmet alanlarımız için www.cengizbilisim.net web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Şirket Ünvanı : CengizBilisim Internet Hizmetleri


İletişim : destek@cengizbilisim.net
Muhasebe : sales@cengizbilisim.net
Teknik Destek : destek@cengizbilisim.net
Kurumsal : destek@cengizbilisim.net

Powered by WHMCompleteSolution